Badania i rozwój
Logo Syneo.pl
  1. pl
  2. ru
  3. uk

Jako firma jesteśmy bardzo nastawieni na rozwój i innowacyjność. Chętnie współpracujemy w ramach projektów badawczo – rozwojowych. Bardzo zależy nam na rozwoju polskich – i nie tylko – przedsiębiorstw, dlatego przykładamy szczególną wagę do rozwojowych projektów. Zespół Syneo.pl składa się z kreatywnych młodych ludzi, bazujących na najnowszej technologii. Nasze nieograniczone możliwości skutkują rozwijaniem nawet najbardziej zaawansowanych i niemożliwych do zrealizowania projektów. Uwielbiamy wyzwania – logiczne myślenie jest naszą specjalnością.

 

Niemożliwe dla nas nie istnieje. 

Marzy Ci się jakieś innowacyjne rozwiązanie, a nikt do tej pory nie podjął się realizacji? Sam przed sobą nie jesteś pewien, czy się uda? Świetnie trafiłeś, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Podejmując współpracę, szczegółowo analizujemy Twoje potrzeby. Na ich podstawie projektujemy prototypy i omawiamy z Klientem. Każdy etap współpracy realizowany jest w oparciu o jasne zasady i wzajemne zaufanie. Zależy nam na czytelnej komunikacji, ponieważ efekt końcowy musi być bardzo zadowalający. Wiemy, że wszelkie prace badawczo – rozwojowe, już z samego założenia wiążą się z pewnym ryzykiem. Dla Twojego bezpieczeństwa, zapewniamy odbiory poszczególnych, nawet drobnych etapów i na bieżąco analizujemy efekty. Każdy projekt jest zupełnie inny. Szanujemy Twoje unikalne potrzeby, dlatego wszelkie szczegóły współpracy do nich dostosujemy. Jeśli masz potrzebę, możemy ustalić zamknięty budżet i szczegółowo się go trzymać.

 

Jakość Syneo.pl gwarantuje pełne zaangażowanie i odpowiedzialne prowadzenie projektów. Możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Zapewniamy Ci profesjonalną obsługę i wsparcie. Na każdy zrealizowany projekt udzielamy gwarancji technicznej tak, byś mógł jeszcze długo cieszyć się spokojem i zaufaniem. Jesteśmy pewni, że wrócisz do nas zadowolony z nowymi pomysłami.

 

Jednostki badawcze. 

Chętnie współpracujemy również jako podwykonawcy z różnymi jednostkami badawczymi takimi jak uczelnie, instytuty. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i pomysły. Jeśli masz już pomysł i brakuje Ci tylko wykonawcy, koniecznie skontaktuj się z nami.

 

Syneo.pl z pasją zrealizuje Twój projekt nawet, jeśli jeszcze nie masz go w głowie. Wystarczy porozmawiać, by rozbudzić naszą wyobraźnię i otworzyć się na nowe możliwości. Pomyśl o korzyściach, jakich możesz dostarczyć swojej firmie wdrażając innowacyjne rozwiązania zrealizowane przez Syneo.pl.

 

 

 

Masz pytania? Jesteś zainteresowana/y podjęciem współpracy? 
 

Badania i rozwój

Posiadamy własną jednostkę badawczą

Skontaktuj się z nami

Logo Syneo.pl

Projektujemy, tworzymy i obsługujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki konkretnej branży co potwierdzają nasi klienci. Nasz model biznesowy zakłada nawiązywanie długofalowej współpracy z partnerami, która gwarantuje obu stronom sukcesy i korzyści.

Logo IFR
Logo Klaster Przemysłowy
Logo Klaster Przemysłowy

Kontakt:

Adres siedziby Firmy:

Syneo.pl sp. z o. o. sp. k.

NIP: 5542948235

KRS: 0000671620

ul. Fordońska 246 lok. 1006,

85-796 Bydgoszcz

Marketing Internetowy
Facebook

Projekt i wykonanie