1. WSTĘPNA ANALIZA I OFERTA

Zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki, poznajemy daną Organizację. Chcemy poznać jej potrzeby i możliwości. W naturalnej atmosferze pracy prowadzimy analizę, która jest początkiem sukcesu. Pozwala dostosować rozwiązania do indywidualnych wymagań Klienta i poznać kulturę pracy. Dbamy o odpowiednie relacje i szczere przekazywanie informacji. Dzięki temu sygnały, które do nas docierają są prawdziwym obrazem Organizacji i stanowią podstawę do dalszych działań.


2. ZLECENIE ANALIZY DOCELOWEJ I PRZYGOTOWANIE PROTOTYPU

Analiza docelowa obejmuje przygotowanie specyfikacji rozwiązań. Na jej podstawie precyzujemy szczegóły i ustalamy zakres prac. Jesteśmy otwarci na współpracę i szczerą wymianę poglądów. Zależy nam na sprostaniu oczekiwaniom, dlatego cenimy sobie jasną komunikację każdej ze stron.
Etap przygotowywania makiet i prototypów jest czasem wstępnej wizualizacji. Stanowi zalążek gotowych rozwiązań i pomaga dokonać ulepszeń funkcjonalności. W tym etapie również zwracamy uwagę na szczerą komunikację z Klientem.


3. AKCEPTACJA SPECYFIKACJI I ZLECENIE WDROŻENIA

Otrzymując sygnał akceptacji, przystępujemy do prac produkcyjnych. Jasno określamy czas wykonania na podstawie specyfikacji. Każde zlecenie oceniane jest indywidualnie ze względu na stopień złożoności projektu.


4. WDROŻENIE I SZKOLENIE

Nowe rozwiązania wdrażamy tak, aby nie zakłócać naturalnego rytmu pracy danej Organizacji. Po ostatecznej akceptacji przechodzimy do prowadzenia szkoleń. Są one integralną częścią naszych usług i stanowią etap zapoznawania się z rozwiązaniem. Zależy nam na tym, aby każdy poznał pełnię dostępnych możliwości i potrafił je wykorzystać w praktyce. Każde szkolenie prowadzimy na podstawie praktycznych scenariuszy.


5. SERWIS I OKRES POWDROŻENIOWY

Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem, dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu. Udzielamy również dwuletniej gwarancji na nasze usługi, która obejmuje szeroko pojętą pomoc techniczną. Pragniemy zagwarantować Państwu komfort współpracy i użytkowania rozwiązań.


Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Abyśmy mogli dla Państwa wygody stworzyć rozwiązanie idealnie odpowiadające potrzebom Państwa Firmy!