3smiles

3smiles to proste rozwiązanie ułatwiające badanie satysfakcji Klienta. Stworzony jest dla każdego, komu zależy na jakości obsługi i podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Pozwala w prosty sposób zdiagnozować jak Twoja organizacja wpływa na emocje kontrahentów.

 

 

Obecnie bardzo popularne są fora internetowe i panele dyskusyjne. Klienci dzielą się tam swoimi odczuciami. 3smiles pozwala wyładować negatywne emocje w sposób poufny, nikt niepowołany nie zobaczy takiego komentarza. Dzięki bezpośrednim informacjom możesz szybko zareagować na nieporozumienie i załagodzić sytuację.

 

Najlepsi sprzedawcy na świecie jednogłośnie twierdzą, że 70% handlu to emocje, a tylko 30% treść i fakty. Dzięki 3smiles, w prosty sposób uzyskasz informację o tym jak Twoje działania odbierają klienci. Dostaniesz możliwość natychmiastowej reakcji na zmieniające się potrzeby rynku. Dowiesz się, które z Twoich metod sprzedaży działają najlepiej.

 

Jak mierzymy emocje klienta?

3smiles daje możliwość wystawienia trzech ocen: pozytywnej, neutralnej i negatywnej. Dzięki jednemu kliknięciu w emotikonę odpowiadającą ocenie (tzw. buźkę), dostajesz informację jak bardzo Klient jest zadowolony lub niezadowolony z obsługi. Dodatkowo oceniający może krótko skomentować swój wybór. Pozwala to ocenić ewentualny problem i zapobiec mu w przyszłości.

Z pomocą naszego rozwiązania codziennie kontrolujesz jakość obsługi i zdobywasz coraz większą liczbę zadowolonych klientów.

 

Korzystając z 3smiles dajesz kontrahentowi możliwość bardzo szybkiego dokonania oceny. Wystarczy, że kliknie w buźkę:

  • w stopce wiadomości e-mail
  • na Twojej stronie internetowej
  • w sklepie internetowym

 

Wszelkie wystawione oceny przedstawiane są w postaci czytelnych wykresów:
3smiles

 

Łatwo dokonasz analizy, kto w zespole dostał ocenę i przeczytasz dodane komentarze.

 

3smiles automatycznie wysyła na wybrany adres e-mail codzienne i cotygodniowe podsumowanie wyników. Możesz obserwować efekty pracy poszczególnych pracowników lub całej grupy bez potrzeby logowania się do systemu. Z łatwością sprawdzisz, który z pracowników buduje najlepsze relacje z klientami. Dowiesz się̨, działania którego z managerów odbierane są pozytywnie, a którego psują relacje w firmie. To narzędzie usprawnia działanie każdej firmy. Idealnie trafia w potrzeby przedsiębiorcy, któremu przede wszystkim zależy na zwiększeniu zysków i budowaniu zaufanej marki.

 

Znamy wiele firm z ogromnym potencjałem, jednak wielu z nich ciężko zdiagnozować realny problem. Dzięki 3smiles znaleźliśmy rozwiązanie i podnieśliśmy wyniki sprzedaży. Już teraz Ty też możesz się przekonać, czy klienci są w pełni zadowoleni z Twoich usług. Ten system jest rozwiązaniem problemów wszystkich firm starających się zadowolić klienta poprzez wzorowy kontakt i zaspokojenie oczekiwań. 3smiles pomoże Ci rozwiązać problemy z komunikacją i poznać kwalifikacje pracowników.

 

Pomożemy Ci wdrożyć to innowacyjne rozwiązanie i poznać maksimum jego korzyści, zapewniając pełen komfort użytkowania. Zależy nam na tym, aby polskie firmy w pełni się rozwijały, dlatego teraz jest niepowtarzalna okazja do skorzystania z 3smiles.

 

ZUPEŁNIE ZA DARMO udostępnimy Ci to innowacyjne rozwiązanie!