eLearning

Edu to elastyczna i solidna platforma uczenia zaprojektowana od podstaw dla przedsiębiorstw. Zbudowana przez praktyków, dzięki czemu automatyzuje kluczowe prace takie jak zarządzanie i dystrybucja szkoleń, prowadzenie egzaminów i generowanie certyfikatów, aż po dopasowane raporty. Pracowaliśmy z dziesiątkami firm, analizując ich potrzeby i oczekiwania. Wszystko po to, aby dostarczyć Ci doskonałe rozwiązanie, spełniające potrzeby szkoleniowe nowoczesnych przedsiębiorstw.
Z Edu korzystają nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwa, ponieważ:

  • Jest łatwy w użyciu
  • Doskonały dla urządzeń mobilnych
  • Zintegrowaliśmy go z rozwiązaniami wewnątrz przedsiębiorstwa (LDAP, ActiveDirectory) i kanałami sprzedaży (sklep internetowy)
  • Scaliliśmy środowisko nauczania (content management, learning management, talent management)
  • Umożliwia prowadzenie szkoleń mobilnych (m-learning), stacjonarnych oraz dostarczanie treści nawet na długo po szkoleniach stacjonarnych (blended-learning)
  • Posiada wszechstronny silnik testów, certyfikatów, raportów i analiz
  • Zawiera bogaty zestaw funkcjonalności zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw
  • Architektura została tak zaprojektowana, aby w każdej chwili ją rozszerzyć
  • Doskonalone dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i możliwości

 

edu
Zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja organizacja jest instytutem nauki? Każdego dnia uczymy się dzięki spotkaniom, naśladowaniu, poszukiwaniu informacji i nieformalnym rozmowom. Te sposoby uczenia się są nam bardzo znane. Są naturalne i łatwe, lecz niestety niewystarczające. Jako organizacja potrzebujesz profilowanego sposobu kształcenia, umożliwiającego realne mierzenie efektywności i szybki zwrot z inwestycji. Jest Ci potrzebne rozwiązanie, które sprawi, że nauka będzie zabawna, przyjemna i skuteczna, a pracownicy w tym czasie pozostaną wysoce produktywni.

 

Przyznasz, że to nie jest to łatwe zadanie. Wiemy, że potrzebujesz narzędzia, które w profesjonalny sposób wspomoże Cię w zaspokojeniu potrzeb edukacyjnych. Edu pomoże Ci uporządkować proces nauki w całej Twojej organizacji. Pomoże prowadzić ankiety, certyfikować pracowników, rozwijać talenty. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udoskonalisz zdolność zapamiętywania i zwiększysz satysfakcję ze szkoleń. Z Edu będzie Ci łatwiej podejmować strategiczne decyzje oparte na obserwacji postępów. Usprawnisz komunikację w przedsiębiorstwie i prześledzisz ważne interakcje między pracownikami.

 

Policz wszelkie ukryte koszty, które teraz ponosisz w związku z edukacją pracowników. Korzystanie z Edu pozwoli Ci sporo zaoszczędzić, aż do ułamka dotychczasowych kosztów!

 

Edu ma ogromne możliwości, a do tego jest wysoce elastyczny. Umów się na bezpłatną prezentację i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej organizacji w budowaniu kwitnącej społeczności edukacyjnej.

 

Zarządzanie

Zarządzaj treściami
Elastyczna i łatwa struktura treści. Materiały organizuj w szkolenia, szybko przenoś i kopiuj treści między szkoleniami, materiałami, ankietami, certyfikatami itd.

 

Oszczędzaj czas
Kopiuj i wykorzystuj wielokrotnie te same pliki, materiały, pytania i testy. Dzięki zaawansowanym edytorom z łatwością stworzysz piękne teksty, slajdy, obrazki, animacje i video. Czego tylko potrzebujesz masz na wyciągnięcie ręki.

 

Zarządzaj użytkownikami
Łatwo zarządzaj użytkownikami i prawami dostępu do informacji. Masz już system logowania w firmie? Świetnie. Podłącz go w 3 sekundy i już wszystko działa.

 

Przypomnienia
Edu na bieżąco przypomina użytkownikom którym kończy się certyfikat/uprawnienia, nie wypełnili ankiety albo nie odbyli obowiązkowego szkolenia. Dzięki temu Ty możesz spokojnie skupić się na swoim biznesie. Zarobisz więcej bo nie musisz pamiętać o nowych szkoleniach. Edu robi to za Ciebie.

 

Pracuj na najnowszych standardach
Edu wspiera najnowsze standardy e-learning. Jest łatwo dostępny w najlepszej jakości na wszystkich urządzeniach i w różnych miejscach na świecie.

 

Treści

Wydawaj certyfikaty
Wystawiaj użytkownikom certyfikaty z Twoim własnym logo, dostosowanym do marketingu Firmy.

 

Działaj z plikami
Działaj z plikami, które już masz. Wgrywaj, zmieniaj, używaj i współdziel pliki z użytkownikami. Z łatwością importuj pliki PowerPoint, Excel, OneNote, PDF, Obrazy, Zdjęcia, Filmy z dysku i YouTube.

 

Zbieraj opinie
Buduj ankiety i analizuj opinie pracowników, partnerów zewnętrznych i klientów. Edu sprawia, że wypełnianie ankiet jest przyjemne!

 

Zdobywaj płatności
Zarabiaj na szkoleniach online i offline. Sprzedawaj więcej dzięki przypomnieniom. Edu dba o skuteczny marketing za Ciebie. Zintegruje się z Twoim sklepem internetowym w mgnieniu oka. Nie masz sklepu internetowego? Edu ma również swój własny moduł do sprzedaży szkoleń.

 

Łatwe wyszukiwanie
W jednym polu wyszukiwania przeszukaj wszystko: treści, pytania, pliki, użytkowników, wiadomości, komentarze.

 

Oceny

Pracuj z wieloma rodzajami pytań
Buduj bazę pytań oraz materiałów by używać ich wielokrotnie w testach, szkoleniach, lekcjach i materiałach. Wspieramy wszystkie rodzaje pytań: zamknięte, otwarte, tabelaryczne, wielokrotnego wyboru, wolny tekst, wypełnij puste miejsca, prawda-fałsz itd..

 

Analizuj wyniki testów i mierz postępy
Wytworzenie i przejście testów to dopiero połowa drogi. Analizuj rezultaty – wybierz to co potrzebujesz – ogólnego obrazu wyników, albo zagłęb się w szczegóły. Możesz mierzyć postępy wszystkich użytkowników za pomocą wygodnych narzędzi. Edu dostarcza szczegółowe raporty o użytkownikach, szkoleniach, egzaminach, ankietach i wielu innych.

 

Odzwierciedl strukturę
Pokaż strukturę swojej organizacji dzięki użytkownikom połączonym w grupy. Dostosuj szkolenia do potrzeb każdej z grup. Edu daje Ci możliwość łączenia kursów z umiejętnościami i stanowiskami poszczególnych osób. Z łatwością dostrzeżesz pracowników najlepiej pasujących na dane stanowisko. Zidentyfikuj braki w ich wiedzy i dostosuj ścieżki szkolenia. Odnajdź ukryte talenty.

 

Zabezpieczenia

Ściśle bezpieczny system
Edu  to ściśle zabezpieczony system. Chroni wszelkie Twoje treści, użytkowników, egzaminy. Szyfruje komunikację i przesyłanie treści wewnątrz organizacji. Od Ciebie, Trenerów czy użytkowników.

 

Korzystaj z istniejących systemów
Edu komunikuje się z LDAP, Active Directory, SAML 2.0 aby wspierać pojedyncze logowanie (Single-Sign-On) w całej Twojej organizacji. Za pomocą API może również połączyć się z dowolnym systemem wewnętrznym i zewnętrznym. Edu umożliwia nawet logowanie przez Facebook.

 

Komunikacja

Uprość komunikację
Automatycznie powiadamiaj użytkowników i odpowiadaj na ich pytania. Pozwól im wymieniać wiedzę na forum. Buduj listę najczęściej zadawanych pytań z odpowiedziami. Edu automatycznie wyśle spersonalizowane wiadomości e-mail.

 

Wygląd

Spraw aby Edu wyglądał tak jak sobie wymarzyłeś
Zbuduj własny wygląd Edu. Dostosuj wszelkie jego funkcjonalności do Twoich potrzeb: certyfikaty, szkolenia, egzaminy, pytania, ankiety i wszystkie inne elementy. Nawet powitanie wyświetlane użytkownikom jest edytowalne, byś mógł dostosować je do swoich potrzeb.

 

A było to tylko klika z zaawansowanych opcji Edu.