Sync

Sync to technologia wielopunktowej synchronizacji danych. Dzięki niej Państwa tablety, telefony, smartfony, komputery, maszyny, czujniki i wszystkie inne urządzenia są w czasie rzeczywistym połączone z chmurą obliczeniową Syneo. Śledzą więc Państwo ich stan, dane techniczne oraz statystyki użycia. Sync w mgnieniu oka dokonuje analizy danych i przedstawia je na czytelnych wykresach, tabelach i mapach. To rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie, dlatego dane odświeżane są automatycznie. Widzą Państwo na żywo co dzieje się na każdym urządzeniu. Sync dostarcza też podsumowań i zestawień za wybrany okres czasu: minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata.

 

Sync działa niezależnie od systemu operacyjnego. To jego dodatkowy atut, bo w połączeniu z chmurą obliczeniową Syneo oszczędza czas i zapobiega przestojom.

 

Technologia Sync to prawdziwa innowacja na skalę światową. Obroni się przed brakiem internetu i niepożądanymi działaniami użytkowników. Sync został zaprojektowany tak aby integrował się ze wszystkimi dostępnymi bazami danych, a dzięki API również z dowolnym systemem informatycznym.

 

sync

 

Zastosowanie:

  • sieć urządzeń pomiarowych
  • firmy z oddziałami terenowymi
  • sklepy internetowe i ich dostawcy

 


Wdrożenia

logo sklady weglaDla klienta z Polski, przygotowaliśmy Sync działającą w 358 punktach. Ze względu na politykę klienta nie możemy podać więcej szczegółów, ale poniżej przedstawiamy kilka znaczących cech tego wdrożenia.

 

Dzięki technologii Sync dane są synchronizowane w czasie rzeczywistym z 358 punktów do 5 punktów kontrolnych. Dane docierają do klienta (już po analizie na serwerach) po 0,5 do 1 sekundy. Serwery pośredniczące zapewnia chmura obliczeniowa Syneo. W toku jest wykonanie integracji z systemem magazynowo-księgowym Navireo i innymi aplikacjami wewnętrznymi. Zapewniliśmy zgodność dla bardzo różnych środowisk, systemów operacyjnych i zabezpieczeń w heterogenicznym środowisku Klienta.

 

Wdrożenie przebiegło bez angażowania pracowników zapewniając nieprzerwaną pracę na każdym z 358 punktów.


supertoys-logoDla klienta zagranicznego, którego reprezentuje firma Supertoys w Polsce wykonaliśmy dość specyficzną implementację technologi Sync. Celem projektu było połączenie z chmurą obliczeniową m. in. wypożyczalni w Polsce, na Litwie i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kluczowa nadal jest geolokalizacja wypożyczonych sprzętów. Sync współpracuje z różnymi technologiami, więc z łatwością poradził sobie z technologią RFID i rozproszonymi systemami anten geolokalizacyjnych.

 

Dzięki chmurze obliczeniowej Syneo i narzędziom analitycznym Klient śledzi na mapach, wykresach i tabelach przepływy finansowe. Uzyskał też unikatową możliwość sprawdzania rzetelności pracowników.