Syneo ERP

W sprawnie działającym biznesie liczy się szybkość. Właśnie dlatego głównym celem systemu SyneoERP jest tworzenie środowiska pracy, w którym zadania są automatyzowane a procedury proste. Zapewniamy ułatwiony kontakt w firmie i z klientami.

 

 

Wszelkie informacje są zawsze na wyciągnięcie ręki! Wszędzie gdzie tylko masz dostęp do Internetu, niezależnie od tego z jakiego urządzenia korzystasz, możesz błyskawicznie odszukać potrzebne dane. Wszystkie firmowe dokumenty są w pełni zabezpieczone, więc nie musisz obawiać się, że dostęp do nich będą miały niepowołane osoby. Umieszczenie danych w chmurze gwarantuje ich bezpieczeństwo i pełną dostępność. Nie musisz już martwić się awariami firmowego sprzętu.

 

Każdy element systemu dostępny jest przez okno przeglądarki. Dzięki zintegrowanemu modułowi powiadomień i przesyłania danych, komunikacja w firmie nigdy nie była tak prosta. Bez względu na to, jak wielu pracowników zatrudniasz masz możliwość sprawdzenia czym aktualnie każdy z nich się zajmuje i jakie zadania ma przydzielone. Na tej podstawie możesz przydzielać kolejne obowiązki.

 

erpZ pomocą SyneoERP tworzysz najskuteczniejsze procedury i automatyzujesz procesy, zwiększając efektywność firmy. Od teraz możesz spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Całodobowy dostęp do systemu, pozwala Ci korzystać z dogłębnych analiz i dostosować do zmieniających się warunków, by maksymalizować zyski.

 

Dzięki integracji ze skanerem kodów kreskowych, szybko i sprawnie wprowadzisz dostawy, zaczniesz sprzedaż produktów. Moduł Klienci pozwoli monitorować komunikację z klientami, utrzymać z nimi dobre relacje i zawsze odpowiadać na potrzeby.

 

W ramach współpracy zawsze gwarantujemy wsparcie techniczne. Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie i pokażemy jak praktycznie wykorzystać wszystkie możliwości SyneoERP w Twojej firmie. Zapewniamy pomoc, gdy tylko będziesz nas potrzebował. W każdej chwili możemy Ci również zaproponować  rozbudowę systemu o nowe funkcjonalności. Działamy dla Twojego biznesu. SyneoERP rozwija się razem z Twoimi potrzebami.

 

Zachęcamy do bezpłatnego zapoznania się z SyneoERP na www.erp.syneo.pl Znajdziesz tam szczegółowy opis wszystkich funkcjonalności i korzyści jakie przyniesie wdrożenie tego systemu w Twojej Firmie!