Szkolenia

Dla firm, które planują nowe wdrożenia prowadzimy szkolenia – w zakresie korzystania z rozwiązań pomagających obniżyć koszty i zwiększyć zyski.

 

Próbujesz ułatwić sobie pracę korzystając z rozwiązań, których nie znasz? Wprowadziłeś nowy system kompletnie nieznany pracownikom i nie chcą z niego korzystać? Wiemy jakiego wysiłku wymaga od nich przystosowanie się do nowej sytuacji. Niełatwo jest ich do tego przekonać. My rozwiązując ten problem, wychodzimy naprzeciw potrzebom szkoleniowym.

 

Zastanawiasz się, czy rozwijać firmę za pomocą nowych technologii? Prowadzenie szkoleń z obsługi wprowadzanych technologii to dla nas przyjemna codzienność.

 

szkolenia

 

W przystępny sposób i w miłej atmosferze:

  • Prezentujemy dostępne funkcjonalności
  • Pokazujemy ich działanie na przykładach
  • Pokazujemy jak praktycznie je wykorzystać
  • Dostosowujemy do indywidualnych potrzeb poszczególnych stanowisk

 

Wszystko w oparciu o unikalne potrzeby Twojej Firmy. Zapewniamy doradztwo i techniczne sugestie.

 

Przed wdrożeniami prowadzimy praktyczne ćwiczenia dostosowane do indywidualnych sytuacji w Twojej Firmie. Oto kilka korzyści:

  • Kadra odpowiednio poinformowana przed przystąpieniem do zmian jest nastawiona pozytywnie i chętna do współpracy.
  • Wszyscy znają pełne możliwości dostępnych rozwiązań i w pełni je wykorzystują.
  • Spokojne zapoznawanie się z rozwiązaniami pozwala na systematyczne dostosowanie ich do konkretnych potrzeb pracowników.

 

Znamy firmy, które decydowały się na nowe wdrożenia, lecz nie są z nich zadowolone. Dlaczego? Ponieważ nie wiedziały jak korzystać z dostępnych możliwości. Nie popełniaj tego samego błędu! Zapobiegnijmy problemom już dziś i razem wyprzedźmy konkurencję, zapewniając Twoim pracownikom odpowiednią wiedzę opartą na doświadczeniu profesjonalistów.

 

Jesteśmy zespołem, który z podobnych rozwiązań korzysta na co dzień. SyneoERP jest jednym z takich rozwiązań. To technologia, która bardzo ułatwia nam pracę.

 

Zapraszamy do wykorzystania naszej wiedzy i umiejętności, aby również Twoja firma mogła się prężnie rozwijać!