Konsulting i analizy
Logo Syneo.pl
  1. pl
  2. ru
  3. uk

Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 

Profesjonalnie doradzimy jakie rozwiązania do wykonywania pracy zdalnej  i zarządzania nią możemy wdrożyć w Twojej firmie. Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności prowadzisz, możesz realizować większość celów przedsiębiorstwa w formie zdalnej. Zarówno Ty jak i Twoi pracownicy zyskacie swobodny dostęp i pełną kontrolę nad swoimi zadaniami.

 

  • narzędzia pracy zdalnej
  • przeniesienie oprogramowania na pulpity zdalne
  • narzędzia zlecania i kontroli wykonania zadań
  • video konferencje

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców udostępniamy dla firm narzędzia pracy zdalnej, które pozwalają na realizację celów biznesowych niezależnie od miejsca i okoliczności.

Przeniesienie oprogramowania na pulpity zdalne umożliwia kompleksową realizację zadań także poza biurem – w dowolnym miejscu oraz przy użyciu różnych narzędzi ( tj. smartfon, tablet czy laptop). Takie rozwiązania wspierają działania pracowników zarówno obecnych w firmie jak i będących w delegacji, przebywających na zwolnieniu czy pracujących zdalnie. Mogą oni szybko reagować na zmieniające się warunki i potrzeby sytuacji, zabezpieczając realizację celów biznesowych firmy. Osoby zarządzające zyskują narzędzia zlecenia i kontroli wykonania zadań – sprawdzające się niezależnie od tego czy są akurat na spotkaniu biznesowym, urlopie czy w domu.

 

Wideokonferencje to kolejny niezbędny element pozwalający nowoczesnym przedsiębiorstwom reagować elastycznie na potrzeby pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych. Dzięki zdalnemu połączeniu oszczędzasz czas a jednocześnie jesteś w stanie sprawnie omówić i obejrzeć wszystkie wymagające tego aspekty.

 

 

Masz pytania? Jesteś zainteresowana/y podjęciem współpracy? 

 

Systemy pracy zdalnej

Pracuj przez Internet z każdego miejsca na świecie

Skontaktuj się z nami

Logo Syneo.pl

Projektujemy, tworzymy i obsługujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki konkretnej branży co potwierdzają nasi klienci. Nasz model biznesowy zakłada nawiązywanie długofalowej współpracy z partnerami, która gwarantuje obu stronom sukcesy i korzyści.

Logo IFR
Logo Klaster Przemysłowy
Logo Klaster Przemysłowy

Kontakt:

Adres siedziby Firmy:

Syneo.pl sp. z o. o. sp. k.

NIP: 5542948235

KRS: 0000671620

ul. Fordońska 246 lok. 1006,

85-796 Bydgoszcz

Marketing Internetowy
Facebook

Projekt i wykonanie